FAQ - často kladené dotazy

Dotazy - ostatní položky

Jak objednat?
Vyberte položku, zvolte variantu - jednodenní, víkendová nebo týdenní zápůjčka (jiné možnosti individuálně vyřešíme k oboustranné spokojenosti) a zakupte, do poznámky uveďte požadovaný termín. Vaši objednávku potvrdíme během 24hod a následně připravíme k vyzvednutí na partnerské výdejní místo Bejbiště, Poděbradova 68, Chrudim (výdej je možný 7dní v týdnu podle otevírací doby http://bejbiste.eu ).

Co bude dále?
Vaši objednávku připravíme a odešleme k předání. Zboží bude vydáno na základě smlouvy, vezmete s sebou 1 platný doklad OP nebo ŘO. Složíte vratnou kauci (při zapůjčení více položek je pouze jedna kauce, ta nejvyšší) miminálně 1000,- a stanovený denní/víkendový nebo týdenní poplatek. Vše samozřejmě s dokladem. Převezmete a hotovo :-) pozn. pouze osobní převzetí a vlastní odvoz!!
Máte-li naspěch volejte 775 308947 :-) uděláme pro Vás maximum.

zapůjčení na
1den - vyzvednete v den* zapůjčení po 10:00 , následující den* vrátíte do 10:00 hod
víkend - vyzvednete v pátek po 17:00 nebo v sobotu, vrátíte následující pondělí do 10:00 hod
týden - vyzvednete v neděli po 17:00, vrátíte další pondělí do 10:00 (lze také adekvátně jiný den v týdnu)
dále dle předchozí domluvy
*dle domluvy a aktuálních rezervací
Dotazy - skákací hrad
Opravdu zvládnu hrad rozbalit a nafouknout sám?
Ano, bez problémů ho zvládnete postavit sám během pár minut. Stačí vytáhnout skákací hrad z přepravní tašky, rozložit podkladovou folii, na ni rozložit hrad. Následně připojíte fukar (kompresor) - jen se nasadí konec hradu tzv. rukáv na vstup fukaru, obmotá se páskou na suchý zip a je hotovo. Zapnete fukar a hrad je během minuty nafouknut. Pomocí kolíků hrad připevníte k zemi. Bez problémů zvládne i žena.

Platí se vratná kauce za půjčení hradu?
Ano, platí se vratná kauce 3000 Kč, která Vám bude po vrácení hradu v pořádku opět vrácena.

Uzavírá se smlouva o půjčení?
Ano, před zapůjčením skákacího hradu se uzavírá standardní smlouva o půjčení hradu. Smlouva je jednoduchá a vyplní se při předání hradu na základě Vašeho občanského průkazu, či jiného dokladu.

Platí se nějaká rezervační záloha?
ano, případě rezervace skákacího hradu v časovém předstihu (více než 8dnů před termínem zapůjčení) vyžadujeme složení rezervačního poplatku ve výši 500Kč, který Vám odečteme z půjčovného.
Lze předat osobně na adrese Bejbiště, Poděbradova 68, Chrudim nebo převodem na účet číslo 2900607528/2010 do poznámky uvedete rezervaci a Váš email, kam pošleme scan potvrzení.
Při zrušení rezervace je poplatek nevratný. V případě nepříznivého počasí je poplatek také nevratný, ale rádi s Vámi domluvíme rezervaci jiného termínu s cenou poníženou o tento rezervační poplatek.
Co se děje, pokud prší?
Pokud prší, nebo je nevlídné počasí, bohužel my za to nemůžeme a půjčovné se nevrací. Avšak vyjdeme Vám vstříc a poskytneme na příští akci významnou slevu, abyste byli spokojeni.

Může na atrakci pršet?
V žádném případě, jelikož fukar je pod proudem a nesmí na něj pršet. Pokud začne pršet, ihned ho odpojte a schovejte, aby nedošlo k úrazu el. proudem. Atrakci následně musíte zakrýt, nebo rychle schovat (atrakce se vyfoukne za pár vteřin ihned po vypnutí fukaru). Pokud atrakce zmokne, je zapotřebí ji nechat rozbalenou uschnout na sluníčku apod.

Jak zabalit atrakci?
Atrakci není možné zabalit mokrou, ani jinak znečištěnou. Nikdy atrakci neumývejte saponátem, ani ničím jiným, pouze čistou vodou. Pokud dodržíte, že na atrakci se nesmí v botech a pod atrakcí je podkladová folie, tak atrakce nikdy špinavá nebude. Po vypnutí fukaru se atrakce ihned sfoukne, poskládáte ji a umístíte do přepravní tašky (otázka asi 5 minut).

Poskytujete dozor u atrakce?
Atrakci máte zapůjčenou Vy a proto Vy jste plně odpovědní za případné nehody, úrazy a jiné a nikdy byste neměli nechat děti na skákacím hradu bez dozoru. Dodržujte bezpečnost, nepřekračujte počet dětí na atrakci a nikdy nenechávejte děti bez dozoru.

Má hrad potřebné atesty?
Ano, skákací hrad má veškeré potřebné evropské atesty.

Co se stane, pokud nestihnu vrátit hrad včas?
Je Vám účtováno nájemné za další den dle ceníku. Pokud vrátíte hrad znečištěný, mokrý, poškozený, neúplný atd. účtujeme si poplatek za vyčištění, či uvedení do původního stavu apod. Ale vždy nás kontaktujte, máme lidský přístup a určitě se domluvíme, pokud nám vysvětlíte, jaký vznikl problém.

Můžu atrakci použít při kulturní akci a vybírat vstupné?
Bohužel nemůžete, atrakce nejsou určeny ke komerčním účelům, ale pouze pro soukromé oslavy, párty a jiné podobné soukromé akce.
Dotazy - vysavač

Platí se vratná kauce za půjčení vysavače?
Ano, platí se vratná kauce 3000 Kč, která Vám bude po vrácení vysavače v pořádku opět vrácena.

Uzavírá se smlouva o půjčení?
Ano, před zapůjčením se uzavírá standardní smlouva o zápůjčce. Smlouva je jednoduchá a vyplní se při předání na základě Vašeho občanského průkazu, či jiného platného dokladu.

Co se stane, pokud nestihnu vrátit včas?
Je Vám účtováno nájemné za další den dle ceníku. Pokud vrátíte vysavč znečištěný, mokrý, poškozený, neúplný atd. účtujeme si poplatek za vyčištění, či uvedení do původního stavu apod. Ale vždy nás kontaktujte, máme lidský přístup a určitě se domluvíme, pokud nám vysvětlíte, jaký vznikl problém.

Jak objednat?
Vyberte položku vysavač Vax, zvolte variantu
jednodenní * 24hod - vypůjčíte dle dohody na 24hod, např. vyzvednete ve středu v 16:00, vrátíte ve čtvrtek do 15:00hod
sobotní * vyzvednete v sobotu ráno, vrátíte v sobotu večer do 20:00hod
nedělní* vyzvednete v neděli ráno, vrátíte v neděli večer do 20:00hod
víkendová zápůjčka * vyzvednete v sobotu ráno, vrátíte v neděli večer do 20:00hod

* dle vytíženosti, lze dohodnout termín převzetí individuelně

(jiné možnosti individuálně vyřešíme k oboustranné spokojenosti) a zakupte, do poznámky uveďte požadovaný termín. Vaši objednávku potvrdíme během 24hod a následně připravíme k vyzvednutí na partnerské výdejní místo Bejbiště, Poděbradova 68, Chrudim (výdej je možný 7dní v týdnu podle otevírací doby. www.bejbiste.eu
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7340"
Dobrý den, dá se půjčit 16.11.2019 hrad Dvojskluzavka? Děkuji T.
Ano, kontaktujte nas 775308947
Dobrý den.mate na půjčení na neděli 16.6 . nějaký hrad?děkuji Šustrová
Dobrý den, ano, kontaktujte nás, vybereme :-)
děkujeme za zapůjčení hraček a skákacího hradu, oslava se nám vydařila (y)
Dobry den, mate k zapujceni detske plastove zidlicky?? Dekuji
Dobrý den, zatím bohužel nemáme
Dobrý den, prosím o info k houpačce pro 2 - máte jen 1 ks nebo víc? a lze ji postavit na trávu, nebo musí mít pevný podklad, aby byla stabilní (beton, dlažbu...) Moc díky za odpověď. Lenka N.
Dobrý den, vše máme po jednom kuse, není-li přímo v popisu uvedeno jinak.
Houpačce stačí i tráva :-)
zapůjčili jsme cihličky, určitě napíšeme Ježíškovi :-)
DĚKUJEME, přijďte zas :-)
ta posilovna pro děti je fakt super
Děkujeme, celý set má 8 strojů
Děkujeme za půjčení skákacího hradu, děti si oslavu moc užily :-) (y)
Dodatečně vše nejlepší oslavenci :-) jsme rádi, že se líbilo

Vy se bavte, my Vám rádi pomůžeme :-) RYCHLÝ KONTAKT - DOTAZY - REZERVACE - TEL 775 308947

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one